Úvod

Divize zemědělské techniky představuje aplikaci STEYR 360

16. 4. 2020

Vstupte do virtuálního světa STEYR.

Ve speciální aplikaci www.steyr360.cz si můžete pohlédnout klíčové novinky STEYR, mimochodem ty novinky, které měly být vystaveny na veletrhu TECHAGRO.

Díky nové aplikaci STEYR 360° si každý může prohlédnout traktory STEYR přes obrazovku nebo virtuální brýle, a přiblížit si takový detail traktoru, který ho oslovil.

 

Uprostřed showroomu naleznete historicky nejoblíbenější řadu traktorů STEYR CVT, která při poslední proměně dostala výjimečný název ABSOLUT a která bude nabízená od jmenovitého výkonu 185 až 240 koní. Může se pyšnit novými prvky, jako je perfektně padnoucí kožený volant nebo nerezový kryt výfuku. Novinkou v naší stáji je také STEYR EXPERT CVT, který otevírá nové možnosti komfortu od 100 koní včetně nové loketní opěrky Multicontroller II, která jistě stojí za prozkoumání. Posledním zástupcem je nejsilnější traktor v podobě STEYR TERRUS CVT, u kterého můžete nahlédnout pod kapotu anebo v kabině prozkoumat nejluxusnější provedení sedadla.

 

Kromě novinek si uživatel může prohlédnout traktor STEYR Konzept, do kterého lze i virtuálně „usednout“ a prohlédnout si budoucí prvky kabiny. A i když měl být STEYR Konzept přítomen na výstavě TECHAGRO, určitě by se nedala realizovat návštěva interiéru tohoto konceptu. Nyní máte tedy jedinečnou možnost.  

 

Vstupte s námi do jiného světa: www.steyr360.cz