Úvod
Krmné směsi

Kontakty


Ing. Jiří Burian, výrobní ředitel

E-mail: jiri.burian(zavináč)cerea.cz


Ing. Iva Hájková, specialista tvorby receptur

Mobil: 702 188 345, E-mail: iva.hajkova@cerea.cz


Ing. Josef Kvíz, vedoucí oddělení prodeje krmných směsí

Mobil: 724 143 508, E-mail: josef.kviz@cerea.cz


Marie Pospíšilová, manažer nákupu surovin

Mobil: 702 188 346, E-mail: marie.pospisilova@cerea.cz


Lenka Hladíková, distribuční sklad pytlovaných krmiv Nový Bydžov

Mobil: 725 980 624, E-mail: lenka.hladikova@cerea.cz


Roman Podlaha, vedoucí VKS Pardubice

Mobil: 728 548 849, E-mail: roman.podlaha@cerea.cz


Objednávky krmiv Pardubice

Mobil: 602 480 639, Telefon: 466 050 142, E-mail: veronika.cernohorska@cerea.cz


Ing. Libor Paznocht, vedoucí VKS Havlíčkův Brod

Mobil: 602 516 863, E-mail: libor.paznocht@cerea.cz


Objednávky krmiv Havlíčkův Brod

Mobil: 800 100 165, E-mail: eva.tumova@cerea.cz


Radek Matys, vedoucí VKS Smiřice

Mobil: 725 929 057, E-mail: radek.matys@cerea.cz


Objednávky krmiv Smiřice

Mobil: 602 480 599, E-mail: lucie.kadlecova@cerea.cz


Josef Kosina, vedoucí VKS Kutná Hora

Mobil: 602 467 443, E-mail: josef.kosina@cerea.cz


Objednávky krmiv Kutná Hora

Mobil: 702 009 867, E-mail: hana.mickova@cerea.cz


Expedice, příjem surovin Kutná Hora

Mobil: 602 360 761, E-mail: pavel.herodes@cerea.cz


 

Obchodní zástupci


Jaroslav Pavlas, obchodní zástupce, zookonzulent, specialista na výživu skot Havlíčkobrodsko

Mobil: 602 651 684, E-mail: Jaroslav.pavlas@cerea.cz


Ing. Pavel Bobek, obchodní zástupce, zookonzulent Kutnohorsko

Mobil: 724 212 632, E-mail: pavel.bobek@cerea.cz


Ing. František Nosek, obchodní zástupce Pardubicko a Chrudimsko, zookonzulent, specialista na výživu drůbeže

Mobil: 606 615 501, E-mail: frantisek.nosek@cerea.cz


Ing. Lucie Slabihoudková, obchodní zástupce, zookonzulent Mladoboleslavsko, Pardubicko, Říkov a Smiřice

Mobil: 724 143 505, E-mail: lucie.slabihoudkova@cerea.cz