Úvod

V areálu Vesna proběhl Pohádkový den se zvířátky

28. 6. 2021

V neděli 20. června proběhl pro děti ze Státních léčebných lázní Jánské Lázně, s.p. Pohádkový den, který spolupořádali zaměstnanci z koncernu Agrofert. Zpříjemnit pobyt dětem a jejich doprovodu v dětské léčebně Vesna přijely také Hanka a Veronika ze společnosti Cerea.

Tým převážně dámského kolektivu připravil pro děti trasu, kde cílem bylo sbírat razítka za splnění devíti úkolů. U každého stanoviště obdržely děti nějaké drobnosti, na konci je pak čekaly dárečky v podobě reklamních předmětů. Dětem dělaly radost například heliem nafouknuté balónky, různé klíčenky a pastelky nebo magnetky či omalovánky. Maminky pak dostaly víno nebo časopis od vydavatelství Mafra. Završením celé pohádkové trasy byla možnost nechat se vyfotografovat s Krakonošem. Pořízená fotografie byla pro vzpomínku přítomným zájemcům vytištěna přímo na místě.

Slavnostní chvílí bylo předání šeku v hodnotě 100 tis. Kč od Nadace Agrofert panu řediteli Státních léčebných lázní a panu primáři areálu Vesna. Šek předala sama ředitelka Nadace paní Zuzana Tornikidis.

Počasí nám přálo, slunné dopoledne nebylo teplotně ještě tak úmorné a spokojenost všech přítomných napovídala, že se akce vydařila. Protože se jednalo o první ročník této akce, předpokladem je tedy každoroční pokračování. Již nyní se těšíme na ročník s číslicí dvě.